עבודות גובה וסנפלינג


31 Jul
31Jul

שאנשים מתקשרים ושואלים מה זה עבודות גבוה בסנפלינג, דבר ראשון שהם שואלים האם זה גם סנפלינג אקסטרים, האם זאת אותה הכשרה, האם זה כמו שאנחנו רואים בטלוויזיה ועוד..

אז עבודת גבוה בסנפלינג שונה מאוד מכל דבר שאתם מכירים, זאת עבודה בה איש המקצוע יושב על כיסא המחוברת לרתמה בעזרת חבלים ואת החבלים מחברים לנקודת עגינה. העבודה באמצעות סנפלינג מאוד נוחה, ומאוד מהירה שכן אפשר להזיז את הכיסא למעלה ולמטה. בנושא הבטיחות אין מה לדאוג זה מאוד בטיחותי - שכן קשה מאד להזיז את החבלים.

בעבודת סנפלינג בגבוה העובד עצמו שולט על כל תנועה,  העובד יכול לנוע בחופשיות, להשתמש בשתי ידיים ולעשות בקלות ובנוחות את העבודה הנדרשת. כמובן, חופש התנועה גם עוזר לו לסיים את עבודתו בצורה מהירה יותר וכתוצאה מזה אתם הלקוחות, מרוויחים וחוסכים כסף.

העבודות השונות אותם מבצעים בגובה באמצעות סנפלינג הן דינמיות ומשתנות. אחד התחומים המוכרים והנחוצים ביותר שבו יש צורך בעבודות גובה בסנפלינג הוא איטום, כאשר אנחנו צריכים בצורה מקצועית איטום גגות, חלונות, קירות בגבהים וצריך גישה נוחה לאזורים האלה של הבניין שמתאפשרת רק באמצעות סנפלינג, אז נכנס תפקידו של עובד גבוה בסנפלינג.

בקבוצת ח. י. לב ארי מתמחים בעבודות סנפלינג בגובה. כאשר אתם מזמינים אצלנו ביצוע עבודות גובה בסנפלינג, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומנוסות. אנו נעשה כמיטב יכולותינו לענות על כל הצרכים שלכם ולהיות קשובים ולמצוא לכם את הפתרון הטוב ביותר.

כאשר מדברים על בטיחות אנו קשובים לצרכי הלקוח והעובדים שלנו -  אצלנו בחברה דואגים לבטיחות בצורה המשמעותית ביותר שניתן, אנו דואגים להקפיד על בטיחות העובדים והלקוחות. דואגים לכל האישורים והביטוחים ומעל הכל לבטיחות עובדי הגובה שלא יסכנו אף אחד בסביבת עבודתם למטה.  

אנו דוגלים בלעמוד בלוחות זמנים, דואגים לקחת מחירים הוגנים ללקוחותינו ועובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח זאת בשביל להעניק לכם הלקוחות שלנו עבודה יעילה ואיכותית.    


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.