מה חשוב לדעת על עיצוב אדניות


26 Sep
26Sep


אדניות הן הדרך הנוחה והיפה ביותר לגדל צמחים בגינה או במרפסת אפילו על הגג. בתוך האדניות  ניתן לגדל צמחים ופרחים רבים מסוגים שונים, תוך שמירה על האסתטיקה והיופי הייחודי של המיקום בה אנו בוחרים להניח ולעצב את האדנית. אנו בונים בהתאמה אישית לפי סוג האבנים אלמנטים כמו חלוקי נחל, סלעים ומסלעות, אבני מדרך, אלמנטים מעוצבים באבן, טוף ועוד.. 


כשבוחרים אדניות לגינה חשוב לבחור את החומר המתאים לעיצוב שאנחנו רוצים. יש מגוון רחב של סוגי אדניות כולל אדניות עץ, אדניות אבן וגם אדניות פלסטיק. לא כל חומר יהיה איכותי לאורך שנים ארוכות וזה גם תלוי בסוג השימוש והמיקום של האדניות.אדניות פלסטיק- אדניות שעשויות פלסטיק הן בדרך כלל איכותיות ועמידות, הן מגיעות במבחר רחב של מידות, במבחר צבעים חום-חמרה (טרקוטה), לבן, כחול, ירוק, תכלת, ורוד, צהוב כתום ועוד ומבחר של צורות ועיצובים.


מיכלי השתילה הגדולים מגיעים עם רגליות לעומת האדניות הנמוכות שמגיעות שטוחות בתחתית. עוד חשוב לשים לב שמיכלי הפלסטיק הצבעוניים מגיעים בתוספת U.V.A מיוחדת להגנת המוצר מפני קרני השמש. הבעיה באדניות פלסטיק שה מגיעות מוכנות ולא ניתן לעשות בהן שימוש במשחקי גודל ועיצוב. 


אדניות עץ ואבן בבניה אישית מה חשוב לדעת – עבודות עץ ואבן לסוגיו ניתן לעצב במגוון רחב של גדלים, צורות, גבהים מרקמים וצבעים בהתאם לשטח ולבקשת הלקוח. אנו דואגים להתאים לכם את האדניות בצורה מושלמת לשטח. חשוב לציין כאשר בוחרים אדניות מעוצבות בבנייה אישית צריך לדאוג לאיטום מקצועי והרכבת ניקוזים נכונים למניעת נזילות,  כמו כן ניתן להכין הכנה להרכבת תאורה מותאמת לצמחייה והקמת הגינה. 


דבר שחשוב לדעת לגבי  אדניות שנמצאות בחוץ במשך זמן רב – החומרים שבהם עושים שימוש חייבים להיות עמידים ביותר. ולכן אם אתם רוצים שהאדניות יישארו מעוצבות גם לאורך זמן והצבע שלהן לא ידהה אתם חייבים לדאוג שהחומרים יהיו איכותיים ביותר. 


 


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.